Pieredze. Kvalitāte. Profesionāla klientu apkalpošana. Fasādes restaurācija no 2003.

Klientiem piedāvājam pilna servisa pakapojumu no projekta izstrādes līdz fasādes izgaismošanai. Mūsu komandā ir vairāk kā 60 meistari, kuri atbildīgi veic restaurācijas darbus un novērtē iespēju atgriezt ēku fasādēm to unikālo izskatu.

Par mums runā mūsu darbi. Rīgā esam atjaunojuši vairāk kā  100 namu fasādes. To starpā ir īres nams Elizabetes ielā 22, Mihaila Eizenšteina projektētā jūgendstila ēka Alberta ielā 2a, lietišķi racionālā jūgendstilā ieturētais nams Antonijas ielā 18, nacionālā romantisma stilistikas paraugs – ēka Krišjāņa Barona ielā 64/62 un mākslinieciski elegantākā eklektiski dekoratīvā jūgendstila celtne Vecrīgā, Kalēju ielā 23.

Piecpadsmit gados uzkrātā pieredze un objektos veiktā izpēte ļāvusi mums ierindoties starp līderiem Baltijā fasāžu renovācijas un restaurācijas jomā.

Labākajā gadījumā investīcijas fasādes renovācijā klientam būtu jāveic tikai vienreiz savā mūžā. Lai tuvinātos šim mērķim, esam specializējušies darbam ar kaļķa materiāliem.
Vēsturiski javu izgatavoja no dzēstā kaļķa pastas un pildvielas. Kaļķis vēsturiskajā būvniecībā izmantots ne tikai kā saistviela, bet arī tā siltumizolējošo īpašību dēļ. Ne mazsvarīgi, ka kaļķim piemīt antibakteriālas īpašības. Uz jauna kaļķa javas apmetuma neveidojas sēnītes, tāpēc šo apmetumu ieteicams izmantot arī koka ēkām.

Atšķirībā no cementa javas, kaļķa java daudz labāk panes ūdens un sala postošo iedarbību, tāpēc šādas fasādes ir ilgmūžīgākas. Kaļķa izmantošana fasādes renovācijā ir sarežģītāka, laikietilpīgāka un arī dārgāka, tomēr jau pēc pirmās ziemas mūsu klienti novērtē izdarītās izvēles priekšrocības.

Svarīga loma ir arī izvēlētajai fasādes krāsai. Tai ir ne tikai dekoratīva, bet arī aizsargājoša funkcija. Mēs iesakām izvēlēties Caparol krāsas, kuru noturīgumu un īpašības esam pārbaudījuši vairāku gadu garumā.

Mūsu klienti novērtē mūsu atsaucību, ciena mūsu pieredzi un uzteic kvalitāti.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums.

Kontakti