Rīga, Krišjāņa Barona iela 44
Arhitekts: Harijs Mēlbarts, 1898

Ēka celta eklektisma stilā, Nīderlandes neorenesanses formās.

Ēkas fasāde ir ne tikai vizītkarte, bet arī liecina par ēkas stāvokli un īpašnieka attieksmi pret to. Mūsu kompānija “Berga Fasādes” jau vairāk kā 15 gadus nodarbojas ar gan vienkāršotām renovācijām, gan sarežģītām restaurācijām. Mēs piedāvājam pilnu servisu sākot no idejas vizualizācijas līdz pat fasādes izgaismošanai.

Mūsu prioritāte ir saglabāt ēkas autentiskumu un raksturu, izmantojot tos pašus materiālus, kādi tika lietoti pirms simtiem gadu. Restaurējot ēku, mēs mākslinieciski rūpējamies un cienām pagātnes mantojumu. Restaurācijas darbi ir kā māksla saglabāt un atdzīvināt to, kas mums dots.

Mūsu darbi ietver ne tikai apmetuma atjaunošanu, bet arī dažādas citas fasādes elementu atjaunošanas darbības, piemēram, balkonu, skulpturālo elementu tīrīšanu un krāsošanu. Restaurācija no renovācijas atšķiras ar to, ka tā prasa kvalificētus meistarus, kas respektē ēkas vēsturisko vērtību. Materiāli un krāsas tiek izvēlēti, lai saglabātu ēkas autentisko izskatu.

Mēs esam lepni, ka mūsu darbi ir ieguvuši atzinību un esam atjaunojuši vairāk nekā 50 namu fasādes Rīgā. Mūsu pieredze un pētījumi ļauj mums būt līderiem Baltijā fasāžu renovācijas un restaurācijas jomā.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums.

Kontakti