Jau vairākkārt esam uzsvēruši, ka fasādes apmetumam ir nepieciešama aizsardzība no mitruma un ārējās vides degradējošās ietekmes. Līdzšinējā pieredze rāda, ka krāsai ir ļoti būtiska ietekme uz fasādes ilgmūžību. Tai ir ne tikai dekoratīva, bet arī aizsargājoša funkcija.

Mēs strādājam ar Caparol krāsām, jo 15 gadu laika posmā esam pārliecinājušies par to noturību un labajām īpašībām.

Caparol

Jo dārgāka krāsa, jo ilgstošāk būs nodrošinata fasādes aizsardzības funkcijas.

***** ThermoSan: piemērota visām tradicionālajām siltumizolācijas sistēmām tostarp kaļķa cementa apmetumiem. Krāsa uz virsmas veido aizsargkārtu, kas pasargā no aļģu un sēnīšu veidošanās, labi noklāj mikroplaisas. Tai ir laba CO2 caurlaidība un izturība pret sārmu. Organiski savienotas nanokvarca struktūras veido blīvu, minerāli cietu trīsdimensionālu kvarca tīklu aizsardzībai pret netīrumiem, tādējādi fasādes ilgāk paliek tīras.

**** AmphiSilan: apvieno dispersijas krāsas un silikāta krāsas priekšrocības. Piemērota vēsturisku pieminekļu un ar kaļķi bagātu apmetumu krāsošanai. Krāsa bez iekšēja sprieguma, ar augstu CO2 caurlaidību. Pateicoties speciālajai silikona sveķu saistvielas kombinācijai, veidojas lietu atgrūdošs un ūdens tvaiku caurlaidīgs fasādes pārklājums.

**** Muresko Premium: vidi saudzējoša, ar ūdeni atšķaidāma krāsa praktiski bez smakas. Uz raupjiem apmetumiem Muresko veido virsmu saglabājošu vai izlīdzinošu funkciju atkarībā no atšķaidījuma pakāpes.Krāsa teicami atgrūž ūdeni, pasargā fasādi no aļģu un sēnīšu augšanas, kā arī tā ir izturīga pret sārmu.

**** Amphibolin: krāsa izmantojama kā pārklājums uz līdzenām un smalki strukturētām pamatnēm ar augstu aizsardzības spēju pret ārējās vides iedarbību. Krāsa nesatur šķīdinātājus, melnējošus komponentus. Tā ir šķaidāma ar ūdeni un gandrīz bez smakas. Labi atgrūž ūdeni, krāsa nedzeltē un ir viegli tīrāma.

*** Sylitol Finish: veido izturīgu pārklājumu pret laikapstākļu ietekmi. Krāsai ir laba segtspēja, noturīgs pigmentējums un augsta baltuma pakāpe. Tā būs laba izvēle neapstrādātu minerālo apmetumu, kaļķa smilšakmens mūra pārklāšanai u.c. Krāsa stiprināta ar kvarcu, tai ir laba saķere ar minerālām pamatnēm un viegli iestrādājama.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums.

Kontakti